pishahang
12 بهمن 1401 - 22:00

تردد خودروهای سنگین در محور درگز به قوچان ممنوع شد

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز گفت: به دلیل بارش شدید برف و کولاک در گردنه تیوان تردد خودروهای سنگین در محور درگز به قوچان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، هاشم بهمن‌یار اظهار کرد: به دلیل بارش شدید برف و کولاک در گردنه تیوان تردد خودروهای سنگین در محور جاده درگز به قوچان ممنوع است.

وی تصریح کرد: تاکنون سه تریلی در این محور قیچی کرده‌اند و ۵ تریلی دیگر نیز در محور مانده‌اند که به‌مرور به پارکینگ انتقال می‌دهیم، همچنین به چند خودروی سواری نیز خدمات‌رسانی داشته‌ایم.

وی بابیان اینکه نیروهای راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز از روز گذشته با حضور در گردنه تیوان در آماده‌باش کامل هستند، خاطرنشان کرد: تردد تریلی و خودروهای سنگین از سمت پلیس‌راه درگز و همچنین قوچان ممنوع شده و فقط خودروهای سبک آن‌هم با زنجیر چرخ امکان تردد دارند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درگز بیان کرد: اکنون ۱۰ نفر از نیروهای راهداری شهرستان درگز با یک دستگاه گریدر، سه دستگاه کامیون شن و نمک‌پاش، دو دستگاه سواری و یک دستگاه لودر در حال پخش شن و نمک، برف‌روبی و کمک‌رسانی به در راه ماندگان هستند.

وی بابیان اینکه بارش برف از شب گذشته آغاز و از صبح امروز شدیدتر شده است، عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳۰ تن شن و نمک در این محور پاشیده شده است لذا شهروندان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت نیاز حتماً زنجیر چرخ همراه داشته و باک بنزین خودرو کاملاً پر باشد.

بهمن‌یار با اشاره به اینکه تنها در گردنه تیوان یک راهدارخانه داریم، گفت: در حال حاضر در گردنه تیوان با ترافیک روبرو هستیم و تا اطلاع ثانوی تردد خودروهای سنگین در این محور تا بازگشایی و شرایط مطلوب ممنوع است.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013896